Kalıcı Fondöten Uzmanlığı Kursu

Bireysel olarak yapılan eğitimlerimizde; BB Glow serumlarının doğru kullanımı ve uygulama şekilleri üzerine hem teorik hem de pratik uygulamalarımız yapılmaktadır.

Güney Kore’den dünyaya yayılan, Avrupa’da ve ülkemizde de son dönemde oldukça popüler olan BB Glow, aynı zamanda Kalıcı Fondöten olarak anılmaktadır. Müşterilerine yenilikçi yöntemlerle ile güzelleşme imkanı sunmak isteyen pek çok güzellik salonu ve klinik bu uygulamayı sunmaktadır. Siz de sektördeki yenilikleri takip ederek kariyerinizde bir adım öne çıkmak istiyorsanız Katerina Stil Akademi’nin sunduğu Kalıcı Fondöten-BB Glow eğitiminden faydalanabilirsiniz.
Kalıcı Fondöten-BB Glow, cilt problemlerinden arındıran ve makyajsız bile ışıl ışıl bir görünüme kavuşturan yeni nesil bir cilt bakım uygulamasıdır.

BB Glow veya Kalıcı Fondöten; Leke görünümlerini engeller, Yoğun bir nemlendirme sağlar, Cilde ışıltı verir, Ciltte renk tonunu dengeler, Akne izlerini onarır, Gözaltı morluklarını ve torbaları azaltır, Göz kapağındaki elastikiyeti arttırır, Skar görünümünü azaltır.